Wyślij pączka do Afryki

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Naszej Szkoły,
z ogromną radością informuję, że w dniu 13 lutego 2024 roku odbędzie się kolejna edycja akcji charytatywnej pod hasłem „Wyślij Pączka do Afryki”. Inicjatywa ta, zorganizowana we współpracy z Fundacją Kapucyni i Misje, ma na celu wsparcie dzieci z Afryki, zapewniając im potrzebne środki do godnego życia i nauki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowe „pączkowanie”! W przerwach będziecie mieli okazję zakupić pyszne pączki oraz inne wypieki, a jednocześnie wesprzeć szczytny cel akcji. Na korytarzach szkolnych przygotujemy specjalne puszki, do których możecie wrzucać swoje dobrowolne datki na rzecz dzieci z Afryki.
Jeśli chcieliby Państwo zaangażować się jeszcze bardziej, istnieje możliwość przekazania darowizny bezpośrednio na konto Rady Rodziców (Nr konta: 80 8124 0009 2001 0019 9300 0001) z dopiskiem „Pączek dla Afryki”. Przyjmujemy wpłaty do końca marca. Misjonarze-Kapucyni zamienią zebrane środki na pomoc dla najbardziej potrzebujących.
Zwracam się również z serdeczną prośbą do wszystkich chętnych uczniów oraz rodziców, którzy chcieliby wspomóc naszą akcję poprzez upieczenie babeczek czy innych pyszności. Przygotowane smakołyki będą dostępne do zakupu tego dnia, a zebrane środki również przeznaczymy na cele charytatywne.
Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie, które okazujecie naszym inicjatywom. Niech dobre uczynki kwitną poprzez „pączkowanie”!