Pączek dla Afryki

Szkolne Koło Wolontariatu ponownie włączyło się do akcji organizowanej przez Fundację Kapucyni i Misje „Wyślij Pączka do Afryki”.
NA CZYM POLEGA AKCJA? pączkujemy!
Kup wirtualnego pączka – pomożesz wybudować studnie w Afryce!
Zamiast zajadać się pączkami (zwłaszcza W Tłusty Czwartek) możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej. Nie musisz wychodzić z domu! Kwotę, którą wydalibyśmy na pączki, słodycze – możemy przekazać dla potrzebujących dzieci w Afryce. Pieniądze zostaną przeznaczone na projekty pomocowe, edukacyjne i charytatywne.
Rezultat: mniejszy brzuszek a większe serce i pomoc dla tych, którzy jej potrzebują. Może się wydawać, że drobna kwota za pączka czy batonik nikomu nie uratuje życia. Ale jeśli będzie nas… 200 tysięcy? Perspektywa się zmienia! Dlatego dołącz do akcji organizowanej przez Fundację Kapucyni i Misje!
Twój pączek może bardzo dużo zmienić. Naszą siłą jest to, że będzie nas wielu. Oczywiście kwota wpłaty jest dowolna, jeśli Cię stać, możesz „wysłać do Afryki” (czyli wpłacić darowiznę) nawet cały kontener pączków.
Twoja darowizna sprawi, że kobiety nie będą chodzić wiele kilometrów po wodę, a dzieci przestaną chorować bo będą pić czystą wodę ze studni głębinowych
Możesz też podarować afrykańskiemu dziecku ciepły posiłek i kolejny rok nauki w szkole.
Misjonarze zamienią Twoją darowiznę na pomoc potrzebującym
Szczegółowe informacje o akcji znajdziesz na stronie paczek.kapucyni.pl/

W naszej szkole pieniądze będziemy zbierać do końca marca. Chętne osoby proszę o wykonanie przelewu na konto Rady Rodziców (80 8124 0009 2001 0019 9300 0001) z dopiskiem „Pączek do Afryki”.

ZAPRASZAMY
SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU
„Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. Mt 25, 40