Zajęcia z Wychowania Fizycznego

W naszej szkole odbywają się ciekawe i urozmaicone zajęcia lekcyjne z Wychowania Fizycznego , ukierunkowane na ogólny rozwój sprawności fizycznej.

Szkoła posiada bardzo dużo zróżnicowanego sprzętu sportowego, który pozwala realizować zajęcia z Wychowania Fizycznego oraz w ramach Szkolnego Klubu Sportowego, jak i działającego przy Naszej Szkole Uczniowskiego Klubu Sportowego Porąbka-Kozubnik. Poczynając od piłek, poprzez stroje i pomoce sportowe po przyrządy gimnastyczne umożliwiające przeprowadzanie bardzo ciekawych zajęć dla uczniów. I właśnie te przyrządy cieszą się największą popularnością, a przede wszystkim konstruowane dzięki nim tory przeszkód, których pokonywanie jest nie lada atrakcją. Wspomnę tylko o skrzyniach, odskoczniach, skrzyniach szczeblowych z wiekiem i bez wieka, drabinkach z zaczepem do drabinek, kładkach do balansowania, platformach na kółeczkach, drabinkach asymetrycznych i wiele, wiele innych przyrządów. Sprzęt ten zakupiony w dużej mierze ze środków pozyskanych z dotacji przez Uczniowski Klub Sportowy Porąbka-Kozubnik powoduje, że Szkoła Nasza jest idealnym miejscem do edukacji dla wszystkich dzieci w połączeniu z szeroką i wszechstronną ofertą pod względem wychowania fizycznego i sportu. Zachęcamy wszystkich do rozpoczęcia, lub kontynuowania nauki w Naszej Szkole.