Finał konkursu ortograficznego

Od początku roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły, doskonalili swoją ortografię poprzez udział w różnego rodzaju akcjach: przedstawienie edukacyjne, poszukiwanie błędów ukrytych na szkolnych gazetkach.

 Od początku roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły, doskonalili swoją ortografię poprzez udział w różnego rodzaju akcjach: przedstawienie edukacyjne, poszukiwanie błędów ukrytych na szkolnych gazetkach. Dzieci z klasy czwartej, dodatkowo, przygotowały plakaty, które zostały rozwieszone na korytarzach i przypominały najważniejsze zasady ortograficzne. Wszystko to miało na celu usprawnienie poprawności pisania, ale przede wszystkim, przygotowanie do Pierwszego Szkolnego Konkursu Ortograficznego, który odbył się 27 października. W piątek, 3 listopada, Pani Dyrektor w towarzystwie naszego gościa, Pani Cecylii Koniorczyk, Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli, wręczyła nagrody zwycięzcom. W młodszej kategorii wiekowej byli to: Piotr Kierpiec miejsce I, Aleksandra Gądek miejsce II i Adam Harat miejsce III, a w starszej kategorii, odpowiednio na podium stanęły Kinga Kasprzak, Natalia Szczypka i Joanna Iwaszko. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.