Wycieczka edukacyjna do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

Uczniowie klasy czwartej, którzy w nowym roku szkolnym, po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły, postanowili podzielić się wrażeniami z nowego miejsca, z kolegami ze swojej dawnej szkoły.

Uczniowie klasy czwartej, którzy w nowym roku szkolnym, po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły, postanowili podzielić się wrażeniami z nowego miejsca, z kolegami ze swojej dawnej szkoły. W tym celu dzieci, samodzielnie, przygotowały kartkę pocztową z pozdrowieniami, a następnie, została ona przekazana do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika. Po długich oczekiwaniach, czwartoklasiści, otrzymali odpowiedź. Ich koledzy napisali list, dołączyli kartkę z podpisami, a wszystko to przesłali w pięknie, ręcznie ozdobionej kopercie. Cała czwarta klasa ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II dziękuje za pamięć i pozdrowienia.