Jesienny Rajd „Brązowego Liścia”

W sobotę 07.10. 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Powiatowym Jesiennym Rajdzie „Brązowego Liścia”.

W sobotę 07.10. 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Powiatowym Jesiennym Rajdzie „Brązowego Liścia”.

Impreza organizowana przez Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej oraz Oddział PTTK „Podbeskidzie” popularyzuje turystykę pieszą oraz integruje dzieci i młodzież z gmin Powiatu Bielskiego.

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami przeszli trasę z Goczałkowic do Zabrzega, gdzie na tamtejszym Stadionie LKS znajdowała się meta rajdu. Trasa wiodła przez malownicze tereny naszego powiatu, między innymi koroną zapory na Jeziorze Goczałkowickim.

Na mecie rajdu czekała na uczestników wyśmienita strażacka grochówka, a także atrakcje sportowe i artystyczne. W jednej z konkurencji, rzut ziemniakiem do celu, uczennica klasy VII Paulina Stanek zajęła III miejsce. Podczas występów artystycznych mogliśmy podziwiać również przedstawicielki naszej szkoły – Paulinę Stanek i Beatę Soj.

Mimo nie najlepszej pogody zabawa była przednia, wycieczka udała się i wszyscy wrócili zadowoleni do swoich domów.