Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Troska o bezpieczeństwo naszych uczniów towarzyszy nam nauczycielom na co dzień w trakcie pracy, opieki czy też zabawy z nimi. Z troski tej wynika wiele działań szkoły, w które wpisuje się zorganizowane 22 września spotkanie z Panem dzielnicowym Jarosławem Dwornikiem. W spotkaniu uczestniczyli najmłodsi uczniowie naszej szkoły – klasa I i IV.

Troska o bezpieczeństwo naszych uczniów towarzyszy nam nauczycielom na co dzień w trakcie pracy, opieki czy też zabawy z nimi. Z troski tej wynika wiele działań szkoły, w które wpisuje się zorganizowane 22 września spotkanie z Panem dzielnicowym Jarosławem Dwornikiem. W spotkaniu uczestniczyli najmłodsi uczniowie naszej szkoły – klasa I i IV.

Podczas pogadanki zorganizowanej w przepięknej sali klasy pierwszej, dzieci miały okazję nie tylko słuchać o bezpieczeństwie, ale także dzielić się z rówieśnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Wiele radości wszystkim uczestnikom spotkania sprawił drugi funkcjonariusz policji – pies ratowmnik o imieniu Cristie, który zachwycił i rozkochał w sobie wszystkich uczniów. Pod kierunkiem swojego opiekuna wykonywał polecenia, pokazywał co potrafi i jakie zadania wykonuje podczas akcji ratunkowych. Uczniowie obu klas wykazali się podczas spotkania wiedzą, dyscypliną i poczuciem humoru.